Про кафедру

   Шановні колеги!

Запрошуємо вас до участі в V Всеукраїнській науково-практичній конференції «Актуальні проблеми мовно-літературної освіти в середній та вищій школах», яка проводитиметься 15 травня 2025 року в дистанційному форматі на базі факультету іноземної філології УДУ імені Михайла Драгоманова.

Проблематика конференції:

  • Сучасні наукові концепції вивчення мов і літератур у середній та вищій школах
  • Проблеми вивчення іноземних мов і світової літератури в умовах війни в Україні.
  • Шляхи трансформації іншомовної та літературної освіти на сучасному етапі.
  • Перспективні напрями і підходи до викладання іноземних мов і світової літератури в навчальних закладах різного типу.
  • Вітчизняна мовно-літературна освіта як інструмент формування національної свідомості українців.

Робочі мови конференції: українська, англійська.

У межах конференції заплановано майстер-класи від провідних учителів та науковців України.

Для участі в конференції необхідно подати заявку до 5 травня 2025 р.

Інформаційний лист конференції.

 

   Раді повідомити, що проф. Олена ІСАЄВА, проф. Жанна КЛИМЕНКО, доц. Анжела МЕЛЬНИК отримали сертифікати про участь у ІІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції "Тенденції і перспективи вивчення літератури у середній і вищій школах", яка відбулася 28 січня 2025 року в Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка. Вітаємо колежанок!

   Також надійшла гарна новина від наших тернопільських колежанок про те, що вийшов збірник матеріалів ІІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції "Тенденції і перспективи вивчення літератури у середній і вищій школах". 

  Продовжуємо працювати на освітянський ниві й рухати науку вперед!

   11-го березня Жанна КЛИМЕНКО, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри методики викладання іноземних мов і світової літератури Українського державного університету імені Михайла Драгоманова прочитала гостьову лекцію в Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка. Тема лекції: «Викладання літератури як психологічна підтримка українських школярів у час війни». У ході лекції на матеріалі української і зарубіжної літератур було розглянуто такі питання:

1. Як запобігти ретравматизації школярів, викладаючи літературу?

2. Формування оптимістичного світосприйняття учнів у процесі вивчення літератури.

Значну увагу було приділено методичним засобам, спрямованим на підтримку психоемоційного балансу учнів різного віку, практикування позитивних моделей мислення.

 

   Раді повідомити, що вийшов збірник матеріалів VІ (Х) Міжнародної науково-практичної конференції "Теорія і технологія іншомовної освіти", що відбулася 30 жовтня 2024 року в УДУ імені Михайла Драгоманова.

  Теорія і технологія іншомовної освіти : матеріали VІ (Х) Міжнародної науково-практичної конференції, 30 жовтня 2024 р. / Міністерство освіти і науки України, Український державний університет імені Михайла Драгоманова. – Київ : Вид-во УДУ імені Михайла Драгоманова, 2024. – 106 с.

  Збірник присвячений актуальним проблемам методики викладання іноземних мов у вищій та середній школі. Розглядаються різні аспекти сучасних лінгвістичних досліджень. Призначений для викладачів вищих навчальних закладів, науковців, студентів-філологів.

   Олена ІСАЄВА, докторка педагогічних наук, професорка, завідувачка кафедри та Жанна КЛИМЕНКО, докторка педагогічних наук, професорка вважали за честь взяти участь у І Всеукраїнській науково-практичній конференції «Корпанюківські читання. Українська література в діалозі з історією і світом», на якій зокрема було представлено науковий проєкт «ХУДОЖНЯ ВЕРСІЯ ЖИВОЇ ІСТОРІЇ: ПИСЬМЕННИКИ НА ВІЙНІ».

  Докладніше про подію за покликанням.

Дочірні категорії

   

Авторизація  

   

Відвідувачі  

На сайті 508775 гостей та 3 користувачі

   

Контакти  

   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання. Всі права захищено!

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних